Partnerzy, sponsorzy

Partnerzy projektu

www.xpresswriting.com

Piszemy teksty na zlecenie. Obsługujemy wiele branż i wszystkie z nich są naszymi ulubionymi. Od integracji dla e-commerce’ów, przez modę i zdrowie, aż po specjalistyczne opisy dla branży IT. Twoją branżę też znamy!

Strona WWW

Bloktherm

Produkty Bloktherm® to wielowymiarowe korzyści dla środowiska oraz gospodarki światowej w ramach kompleksowej modernizacji energetycznej budynków.

CKiBP

CKiBP realizuje szereg działań edukacyjnych. Swoją ofertę kierujemy do najmłodszych uczestników kultury jak i tych starszych. W zabawny i ciekawy sposób przybliżamy zagadnienia związane z różnymi dziedzinami sztuki: muzyką, literaturą, malarstwem, tańcem, kuchnią itp.

Gmina Słupsk

Gmina Słupsk jest jedną z najdynamiczniejszych rozwijających się gmin w Polsce. Charakteryzuje się wyjątkowo malowniczym położeniem w sąsiedztwie lasów oraz rzeki. Miejscowości leżą w odległości kilku kilometrów od Słupska.

Powiat Słupsk

Jednym z celów działalności Powiatu Słupskiego jest upowszechnianie kultury, sztuki i nauki oraz zachowanie dziedzictwa kulturowego.

Sponsorzy projektu

Kaliop

Projektowanie, wdrażanie i rozwój aplikacji internetowych i mobilnych, dopasowanych do rzeczywistych potrzeb ich użytkowników.

Strona WWW